Tallinna Keskraamatukogus algab kohtumistesari „Erinev või eriline?“

Kolmapäeval, 16. detsembril 2015 kell 17.30 toimub Tallinna Keskraamatukogu rõdusaalis (Estonia pst 8) kohtumistesarja „Erinev või eriline?“ avaüritus. Sarja esimesed külalised on Eesti Rahvusringhäälingu viipekeelsete uudiste ankur-toimetaja Triin Jõeveer ning viipekeeletõlk Reelika Kask. Kohtumisel saame vastused küsimustele: kas kurtide maailm on erinev? Kas viipekeeleoskus on eriline?

Sarja „Erinev või eriline“ raames toimub  Tallinna Keskraamatukogus viis üritust. Nendel kohtumistel räägivad endast, oma elust ja tõekspidamistest inimesed, kelle sõnal võiks meie praeguses ühiskonnas olla rohkem kaalu. Kuuleme puuetega inimeste elust Eestis, erinevatest usunditest ja subkultuuridest. Kohtumistel arutletakse, mida tähendab erinemine keskmisest. Kas piirid ühiskonna liikmete vahel on üldse olemas või on inimlikud unistused ja mured siiski universaalsed?

Kohtumistesari „Erinev või eriline?“ toimub „Nordplus“ projekti toel. Samalaadseid küsimusi käsitlevad ka Tallinna Keskraamatukogu filmiõhtud „Mõista või hukka mõista?“, vt http://www.keskraamatukogu.ee/muusika

Lisainfo: Tallinna Keskraamatukogu laste- ja noorteteeninduse pearaamatukoguhoidjalt Liisa Randmaalt telefonil 683 0913 ja e-posti aadressil liisa dot randmaa at tln dot lib dot ee

Teate edastaja

Mari Sieberk