Sirje Kuuskmanni ja Anne Aare ühisnäitus Tallinna Keskraamatukogus

Täna, 3. detsembril kell 17.00 avatakse Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) Sirje Kuuskmanni ja Anne Aare ühisnäitus. Näitusel on väljapanek Sirje Kuuskmanni keraamikast ja Anne Aare arvutigraafikast. Keraamikas on esikohal jõulutemaatika, arvutigraafilised pildid on valik Anne Aare viimase aja digiseiklustest. See näitus on autorite kolmas ühisnäitus.

Sirje Kuuskmann ja Anne Aare on Eesti Riikliku Kunstiinstituudi (ERK) haridusega tarbekunstnikud, kes on sündinud samal kümnendil paariaastase vahega. Nad on teinud pikka aega ARS-ile ( Kunstitoodete Kombinaat ARS ) autoritiraaži. Kunstnike sõnul on ARS-i nõudlik kunstinõukogu ja kõrged kvaliteedinõuded neid koolitanud tingimusteta nõudlikuks ka oma töö kvaliteedi suhtes.

Sirje Kuuskmann on Eesti Kunstnike Liidu ja Eesti Keraamikute Liidu liige.
Anne Aare ei kuulu loomeliitudesse. Lisaks ERK-is omandatud tarbekunstniku diplomile tekstiili erialal, on ta lõpetanud Tartu Kunstikooli dekoraatorina ja õppinud ERKI-s aasta graafika erialal. Tekstiilikunstnikuna on maalinud peamiselt kohvikutele ja restoranidele kardinaid ja illustreerinud lastejutte Pioneeris ja Tähekes, lisaks ka ühe lasteraamatu pealkirjaga "Tiksuv kärnkonn". Viimasel ajal tegeleb Anne Aare arvutigraafikaga.

Sirje Kuuskmann ja Anne Aare näitus jääb Tallinna Keskraamatukogus avatuks 30. detsembrini 2015.

Mõnusat näitusevaatamist!

Teate edastaja