Millest räägivad tähed: Jalmar Vabarna

Kolmapäeval, 16. detsembril kell 12.00 toimub Tallinna Keskraamatukogus (Estonia pst 8) sarja „Millest räägivad tähed?“ teine kohtumine. Rääkivaks täheks on ansamblitest Zetod, Curly Strings, Trad.Attack! jt tuntud folkmuusik Jalmar Vabarna.

Üritustesarja „Millest räägivad tähed?“ jooksul kohtuvad gümnaasiumiastme õpilased muusikutega, kes tutvustavad raamatuid, mis on kujundanud nende karjääri ja mõtteviisi ning kuuluvad nende lemmiklugemisvara hulka. Projekt „Millest räägivad tähed?“ rõhutab lugemise ja raamatute olulisust noore inimese silmaringi avardamisel ning maailmas oma koha leidmisel, kasutades selleks noorte hulgas tuntud ja neile eeskujuks olevaid inimesi.

Huvilistel, kes soovivad muusika-aastale toreda punkti panna ja üritusega liituda, palume eelnevalt registreerida telefonil 683 0914 või e-posti aadressil Made dot Sokk at tln dot lib dot ee.

Projekti rahastab Hasartmängumaksu Nõukogu.

Teate edastaja

Mari Sieberk