Korralda raamatuesitlus Tallinna Keskraamatukogus


Tallinna Keskraamatukogu pakub raamatuesitluse korraldamise võimalust teose autoritele, koostajatele ja tõlkijatele. Oodatud on kõik autorid, kes soovivad oma uut teost raamatukogu lugejatele tutvustada. See on tasuta!


Tingimused:

♦ Raamatuesitlus peab olema tasuta kõigile Tallinna keskraamatukogu lugejatele. Soovi korral võib raamatukogu ruume rentida ka tasulise ürituse korraldamiseks, tutvu hinnakirjaga siin.

♦ Esitluse kuupäev ja kellaaeg ning raamatukogu esitlustehnika kasutamine (dataprojektor, ekraan, kõlarid, sülearvuti) tuleb eelnevalt raamatukoguga kokku leppida.

♦ Üritusel pildistamine ja filmimine peab vastama Tallinna Keskraamatukogu tingimustele.

♦ Raamatukogu jätab endale õiguse valida, milliseid esitlusi oma ruumidesse lubada.


Tallinna südalinnas asuvas keskraamatukogus saab esitlust läbi viia suures saalis (Estonia pst 8)


Näitusesaali kõrval esimesel korrusel asuvat suurt saali kasutatakse ürituste, kontsertide, filmiõhtute ja koolituste läbiviimiseks. Saalis saab nautida Märt Bormeistri maali "Vaade Toompealt" ja Tallinna Kunstikogusse kuuluvaid Andres Tali digitaaltrükis graafilisi lehti sarjast "Romeo ja Julia." Saalis on ka klaver, mida võib ürituse läbiviimisel kasutada.

Saali saab kasutada raamatukogu lahtiolekuaegadel:
E-R 10.00-19.00, L 10.00-17.00

Suur saal (75 m2) asub esimesel korrusel. Olenevalt mööbli paigutusest mahutab 65 inimest (teatristiilis) või 25 inimest (U-kujuliste laudadega).

Kontakt ja lisainfo:
Tallinna Keskraamatukogu arendusjuht Mari Sieberk
telefon 683 0907
Mari dot Sieberk at tln dot lib dot ee

 

Kesklinnas saab raamatuesitlust läbi viia ka võõrkeelse kirjanduse osakonnas (Liivalaia 40), kus on selle jaoks võimalik kasutada kolme erinevat ruumi - ürituste saali, Loovuse tuba ja väiksemateks esitlusteks rühmatööruumi.

Ürituste saal (85 m2) on eraldi sissepääsuga ruum, kus korraldatakse üritusi, kontserte, filmiõhtuid, koosolekuid ja koolitusi. Saali seinu ilmestab Tallinna Keskraamatukogu lugejate poolt tehtud muusikateemaliste fotode näitus. Saalis on kasutamiseks olemas erinevat tüüpi mööbel ja tehnika. Olenevalt mööbli kasutamisest ja paigutamisest mahub ruumi 25 (ümmarguste lauade äärde istuma), 50 (teatristiilis) või 100 (seisukohad) inimest. Saali juurde kuulub ka eraldi tualettruum.

Saali saab kasutada raamatukogu lahtiolekuaegadel (v.a erandkorras tehtud kokkulepped):
E-R 10.00-19.00, L 10.00-17.00


Loovuse tuba (41,2 m2) asub meie raamatukogu fuajeest vasakul. Tegemist on ruumiga, kus korraldatakse üritusi, nukuetendusi, koosolekuid ja koolitusi. Saalis on kasutamiseks 25 kokkupandavat klapptooli ja 4 kokkupandavat lauda. Teatristiilis paigutuse korral mahutab ruum maksimaalselt 25 inimest. Olemas ka võimalus kasutada dataprojektorit ja muud tehnikat.

Tuba saab kasutada raamatukogu lahtiolekuaegadel:
E-R 10.00-19.00, L 10.00-17.00


Rühmatööruum (30 m2) asub meie lasteosakonna kõrval. Tegemist on klaasseinaga eraldatud toaga, kus korraldatakse väiksemaid üritusi, koolitusi ja koosolekuid. Ruumis on kasutamiseks seinale kinnitatud tahvel, lauad, toolid ja kraanikauss. Olenevalt mööbli paigutusest mahutab ruum 12 (klassiruumi-stiilis paigutus) kuni 20 (teatristiil) inimest.

Ruumi saab kasutada raamatukogu lahtiolekuaegadel:
E-R 10.00-19.00, L 10.00-17.00

 

Kontakt ja lisainfo:
võõrkeelse kirjanduse osakonna juhataja Kristel Palk
telefon 683 0961
Kristel dot Palk at tln dot lib dot ee

võõrkeelse kirjanduse osakonna pearaamatukoguhoidja Nadezhda Geryak (venekeelsed esitlused)
telefon 683 0961
Nadezhda dot Geryak at tln dot lib dot ee